Tykocin – zbuduj z nami znakomitą przyszłość!

Tykocin jest najstarszym miastem historycznego Podlasia pełnym zabytków, wspaniałych tradycji i otoczonym piękną przyrodą. Jest również miastem pełnym pozytywnej dynamiki w rozwoju. Tykocin to destynacja turystyczna dla ponad 100.000 osób rocznie z dalszą tendencją wzrostową. Rozwój gastronomii, usług turystycznych, handlowych, przewozowych i rozrywkowych jest wpisany w strategię samorządu. Podobnie poszukiwanie inwestorów i wspieranie rozwoju już istniejących przedsiębiorstw poprzez mądre działania na rzecz infrastruktury czy doskonalenia kompetencji mieszkańców.

Gmina Tykocin jest położona w sercu Podlasia, wzdłuż trasy S8 oraz drogi krajowej 64 (Białystok-Łomża). Obszar wzdłuż istniejących obu dróg i w bliskim sąsiedztwie Via Carpatia staje się centrum logistycznym Podlasia. Sprawna administracja, przyjazne traktowanie inwestorów, pogodne sąsiedztwo sprzyja budowie nowych obiektów, w tym również wysokorozwiniętego przemysłu szanującego lokalne bogactwo historyczne i przyrodnicze.

Bliskość Białegostoku i dogodny dojazd do Warszawy są ogromnymi atutami gminy. Kapitał społeczny, otwartość i zaangażowanie tykocinian są znakomitymi czynnikami, które pomogą rozwinąć Twoją firmę.

Zapraszamy do odwiedzenia Tykocina, do kontaktu i zainwestowania w sercu Podlasia, w Tykocinie! To wyjątkowe miasto i gmina, bogata historią, społecznością, ofertą turystyczną i znakomitym położeniem.