Trwają konsultacje w ramach projektu „Liderzy konsultacji społecznych”. Dotyczą zagospodarowania przestrzennego na terenie gminy.
Zapraszamy na najbliższe spotkania:
Tykocin, OSP 21.06.2021 17:00 (poniedziałek),
Rzędziany, remiza 28.06.2021 17:00 (wtorek),
Radule, szkoła 29.06.2021 17:00 (poniedziałek).
 
Dziękujemy za udział mieszkańców Jeżewa Starego w spotkaniu 16 czerwca. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do wypełniania wniosku o przeznaczenie działki w MZPZ: http://umtykocin.pl/mieszkaniec/wp-content/uploads/sites/4/2021/06/Przeznaczenie-dzialki-w-planie.docx
 
W związku z panującą pandemią rekomendujemy spotkanie online za pośrednictwem platformy Google Meet, zalogujesz się przez kod QR dostępny na plakacie.
W związku z ograniczoną liczbą miejsc proszę o rezerwację:
+48 601 596 966 lub biuro@zdrowemiasto.org.
Celem konsultacji jest zebranie opinii, uwag i pomysłów na wprowadzenie ładu w przestrzeni objętej opracowaniem oraz zebranie opinii, propozycji i uwag od mieszkańców odzwierciedlających ich zróżnicowane potrzeby w określonej tematyce.
Pierwszym etapem konsultacji była ankieta. Udzielone w niej odpowiedzi pozwolą na zdiagnozowanie potrzeb mieszkańców, instytucji i przedsiębiorstw w zakresie zagospodarowania terenu gminy.
Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w konsultacjach, przesyłania uwag, opinii, wniosków dotyczących przyszłych funkcji i sposobu zagospodarowania i zabudowy poszczególnych nieruchomości i terenów!