Realizacja projektu zakładającego m.in. zakup koparko-ładowarki coraz bliżej! Dziś Burmistrz Tykocina podpisał umowę na dostawę tego nieodzownego na budowach pojazdu z regionalnym oddziałem Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. reprezentowanym przez Jacka Poświątnego.
Koparko-ładowarka pomoże w realizacji projektu „Partnerstwo. Przedsiębiorczość. Działanie”, który jest realizowany w ramach transgranicznego partnerstwa gminy Tykocin z Rejonem Lazdijaj / Łoździeje (Republika Litewska) i z gminą Orzysz. Cieszymy się, że nasza gmina w końcu sięga po środki dostępne w ramach współpracy między samorządami w sąsiadujących krajach.
System Interreg pozwala starać się o środki unijne, które nie są dostępne gminom zamkniętym na budowę dobrych relacji międzynarodowych. Ważnym aspektem działania jest wsparcie młodych osób, które nabędą nowe umiejętności liderów i będą mogły lepiej poradzić sobie z założeniem własnej działalności gospodarczej. Czas trwania wynosi 18 miesięcy, łączny budżet to 198300,38 euro.
W czwartek kolejny post o inwestycji, która zmieni oblicze Tykocina!

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52