Ogłoszenie! Drodzy Rodzice! Pragniemy poinformować Państwa, że od dnia 22.01.21 do 08.03.21 Żłobek Samorządowy w Tykocinie ogłasza rekrutację dzieci do uczestnictwa w projekcie utworzenia żłobka na terenie gminy Tykocin.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie. Oferujemy Państwu miejsce, w którym Wasze pociechy będą czuły się jak w domu, a wykwalifikowany personel będzie dbał o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo Waszych dzieci.

Opiekunowie żłobka w swojej pracy będą wykorzystywać wiedzę i umiejętności jakie posiadają do pracy z dziećmi w wieku do lat 3. Bazować będą na najlepszej jakości pomocach dydaktycznych.

Nasz żłobek będzie wyposażony nowocześnie i będzie spełniał wszystkie normy bezpieczeństwa bhp, p.poż, jak i również sanitarno-epidemiologiczne

Regulamin oraz dokumenty rekrutacji będą dostępne w Przedszkolu w Tykocinie ul. Kochanowskiego 1, na stronie internetowej beneficjenta projektu: umtykocin.pl, stronie fp Urzędu Miejskiego w Tykocinie oraz na stronie internetowej www.wrotabiznesu.com.

 

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem tel. 856869335 w godzinach 8:00-15:00 lub e-mail: zlobek@umtykocin.pl

 

Dokumenty do pobrania:

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie

Formularz rekrutacyjny

nabór dzieci do żłobka w Tykocinie - od 22 stycznia 2021